LT  |  EN  |  RU      Sitemap 20Sitemap 20
slide 1

Dauno sindromas: skirtingų kojinių istorija

Šiandien, kovo 21 dieną švenčiama Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms? Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma.

 

Kviečiame prisidėti prie socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk, skirtos išreikšti paramą jautriai visuomenės ląstelei, plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia. Prašome mūvėti skirtingas kojines kovo 21 dieną ir paskatinti tai daryti kitus! Siūlome bent dieną pakvailioti, nebijoti pabūti kitokiais ir padėti mums skleisti šią žinią naudojant #nenurašykopalaikyk!

Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro socialiniame tinkle "Facebook" vyksta konkursas, kuriama prašoma komentaruose dalintis savo nuotrauka, kurioje mūvi skirtingas kojines! Visi pasidalinusieji nuotraukomis bus apdovanoti Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais!

Sekiant paskatinti bendruomenę daugiau sužinoti apie Dauno sindromą buvo surengtos paskaitos, vykusios sausio 27 – 28 dienomis: „Dauno sindromas: skirtingų kojinių istorija“. Jose buvo pateikiama ne tik aktualiausia ir svarbiausia informacija apie šiuos sutrikimus, tačiau diskutuota apie įvairias galimas situacijas, aplinkinių reakcijas, apie tai, kaip reikėtų megzti ryšį su šiuos sutrikimus turinčiais žmonėmis. Renginiai sulaukė didžiulio susidomėjimo: tiesioginėse transliacijose sudalyvavo per penkis šimtus asmenų iš skirtingų Lietuvos miestų.
 
Visiems, nespėjusiems pamatyti online paskaitų: https://www.youtube.com/watch?v=ba_5qnRNq0g

Logo

Logo

NUTIKO SUKREČIANTIS ĮVYKIS?
Kviečiame kreiptis į „Mobilią psichologinių krizių įveikimo komandą“ ir gauti pagalbos.
 

PLAČIAU


Logo

 

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bendradarbiaujame su:

pantera logo

Jrb gimnazija

Erzvilko gmnz

Veliuonos gmnz

Naujamiestis

Vytauto Didziojo

Klausuciai

© 2019 Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Lauko g. 17, LT-74157 Jurbarkas | tel. (8 447) 51 661 | info@jurbarkovsb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 303506461

Please publish modules in offcanvas position.