LT  |  EN  |  RU      Sitemap 20Sitemap 20
slide 1

VILNIAUS TLK EDUKACINĖS KNYGELĖS APIE SVEIKATĄ ŠIEMET YPAČ AKTUALIOS

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (TLK) iniciatyva kuriamas sveikatos edukacines pasakas, leidžiamas knygelėmis, kurias vaikai turi patys pasigaminti, žino daug įstaigos veiklos zonos ugdymo įstaigų ir vaikų organizacijų. Populiarios yra ir Vilniaus TLK rengiamos šių knygelių dirbtuvėlės, kuriomis šie metai dėl koronaviruso nelepina. Visgi veikla sėkmingai tęsiama.
„Kaip ir daugelio kitų organizacijų, įmonių bei žmonių, taip ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos planus šiemet pakoregavo pandemija. Tačiau dešimtmetį trunkanti įstaigos švietėjiška veikla, skirta vaikams, įgavusi kiek kitokią formą tęsiama – juk šiuo laikotarpiu kaip niekada svarbu rūpintis tiek fizine, tiek psichine sveikata, ypač vaikų, kurie dar neįgudę tinkamai tvarkytis su emocijomis. Mūsų leidžiamos pasakos – puikus pagalbininkas siekiant susitvarkyti su nelengva situacija“, – sako Vilniaus TLK Administravimo skyriaus vedėja Gintarė Rakštienė.
Dar per pirmąjį karantiną daugybę šeimų pasiekė ir, tikėtina, paįvairino namuose leidžiamą laiką vaikų žurnale „Tipu tapu“ publikuota nauja pasaka apie pirmąją pagalbą vaikų ligų gydytoja doc. dr. Sigita Burokiene. Rudenį žurnale pasirodė ir šių dienų aktualijoms pritaikyta pasaka apie dabar ypač svarbią higieną.
Išleistos atskiromis knygelėmis šios pasakos ir ne mažiau aktuali anksčiau Vilniaus TLK išleista pasaka apie emocijų pažinimą ir draugystę su jomis vasarą buvo pristatyta įstaigos pasakų knygelių dirbtuvėlėje „Mokausi sveikatos“, kuri veikė Lietuvos vaikų ir jaunimo centro pramogų ir edukacijų šventėje „Vasaros stovyklų piknikas“.
Vilniaus TLK sveikatos edukacinės knygelės įvairiomis temomis aktyviai platintos ir įstaigos lankytojams visoje jos veiklos zonoje – be Vilniaus, knygelės pasiekė dar 10 savivaldybių. Jų šiemet taip pat skirta Puodžių kaimo bendruomenei, vaikų stovyklai „Gamta ir kultūra“, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ vaikų dienos centrui, Vilniaus miesto krizių centrui, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijai ir kt. organizacijoms.
Vilniaus TLK tikisi, kad šie spaudiniai iššūkių kupinais 2020-aisiais prisidėjo kokybiškai ir smagiau leidžiant laiką daugybės šeimų namuose, suteikė teigiamų emocijų bei naudingų sveikatos žinių mažiesiems, globojamiems įvairių organizacijų.
Vilniaus TLK kviečia ugdymo bei gydymo įstaigas, vaikų dienos ar kt. centrus, bibliotekas, gyventojų bendruomenes dėl vaikų knygelių apie sveikatą kreiptis į Vilniaus TLK tel. (8 5) 210 0056, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 

Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

 

 

 
 
 

Logo

Logo

NUTIKO SUKREČIANTIS ĮVYKIS?
Kviečiame kreiptis į „Mobilią psichologinių krizių įveikimo komandą“ ir gauti pagalbos.
 

PLAČIAU


Logo

 

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bendradarbiaujame su:

pantera logo

Jrb gimnazija

Erzvilko gmnz

Veliuonos gmnz

Naujamiestis

Vytauto Didziojo

Klausuciai

© 2019 Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Lauko g. 17, LT-74157 Jurbarkas | tel. (8 447) 51 661 | info@jurbarkovsb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 303506461

Please publish modules in offcanvas position.