LT  |  EN  |  RU      Sitemap 20Sitemap 20
slide 1

RYTOJ JURBARKO MIESTE PRADĖS VEIKTI MOBILUS COVID 19 PATIKROS PUNKTAS

Visoje Lietuvoje daugėjant koronaviruso infekcijos atvejų ir siekiant sudaryti galimybę išsitirti kuo didesniam rajono gyventojų skaičiui, Jurbarko mieste nuo rytojaus darbą pradeda mobilus COVID-19 patikros punktas, kuris įkurtas VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro automobilių stovėjimo aikštelėje adresu Vydūno g. 56D, Jurbarkas.

Už mobilaus patikros punkto steigimą atsakinga Jurbarko PSPC. Čia dirbs šios įstaigos bei Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai. Esant poreikiui darbuotojai į šį punktą gali būti pasitelkiami ir iš kitų medicinos įstaigų. Punktas veiks kasdien nuo 8  iki 16 val. Darbas vyks dviem pamainomis – nuo 8 iki 12 val. ir nuo 12 iki 16 val.

Norintys išsitirti gyventojai į mobilųjį punktą turi registruotis karštąja koronaviruso linija trumpuoju telefono numeriu 1808 bei interneto svetainėje 1808.lt. Pacientai į mobilųjį punktą gali atvykti tik gavę nukreipimą iš karštosios koronaviruso linijos patikros punkto specialistų. Užsiregistravusiam asmeniui į telefoną bus atsiųsta trumpoji žinutė su identifikavimo numeriu bei atvykimo laiku. Jurbarko rajono PSPC tikisi greitu metu gauti leidimą registruoti asmenis įsteigiant ir atskirą telefono numerį.

Svarbu, kad į mobilųjį patikros punktą atvykti galima tik asmenine transporto priemone (pačiam ar būti atvežtam kito asmens). Ateiti pėsčiomis ar atvažiuoti viešuoju transportu – negalima. Jeigu gyventojas neturi galimybės atvykti savo transportu ar būti atvežtas kito asmens, bus sudaryta galimybė atvykti savivaldybės transportu. Tokiu atveju prieš kreipiantis į Karštąją koronaviruso liniją būtina susisiekti su atsakingu už pacientų pervežimo koordinavimą savivaldybės administracijos vyriausiuoju specialistu (civilinės ir darbo saugos) Vidmantu Gliosu (tel. 8 686 37661) ir apie tokį poreikį informuoti. Koordinatoriui skambinti  darbo laiku darbo dienomis.

Kaip elgtis atvykus į mobilųjį punktą ir ką turėti su savimi?

Atvykus į mobilų punktą reikia sekti kelio ženklus ir nuorodas. Žmonėms neleidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip, instruktuojama, kaip bus vykdoma tepinėlio paėmimo procedūra. Kartu su savimi žmogus turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 formato lapą su užrašytu mobilaus telefono numeriu, kurį, atvykus į mobilų punktą, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

Langą žmogus turės pradaryti tada, kai mobilios komandos narys to paprašys, tad čia dirbančiųjų specialistų nurodymus būtina atidžiai sekti.

Atlikus tyrimą, žmogus turės važiuoti į namus, izoliuotis ir laukti tyrimo rezultato. Nustačius poreikį pacientą hospitalizuoti, kviečiama GMP ir pacientas transportuojamas į ligoninę.

 

 

 

 

NUTIKO SUKREČIANTIS ĮVYKIS?
Kviečiame kreiptis į „Mobilią psichologinių krizių įveikimo komandą“ ir gauti pagalbos.
 

PLAČIAU


Logo

Logo

Logo

 

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bendradarbiaujame su:

pantera logo

Jrb gimnazija

Erzvilko gmnz

Veliuonos gmnz

Naujamiestis

Vytauto Didziojo

Klausuciai

© 2019 Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Lauko g. 17, LT-74157 Jurbarkas | tel. (8 447) 51 661 | info@jurbarkovsb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 303506461

Please publish modules in offcanvas position.